„Dinamo” piekāpjas Malkinam & Co

KRUSTTEVS.COM · 05.12.2012. 18:34

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē zaudējumu piedzīvojusi Rīgas „Dinamo” komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 2:7 (1;2, 1:1, 0:4) piekāpās Magņitogorskas „Metallurg”. Rīdziniekiem tā bija ceturtā neveiksme pēc kārtas.

„Dinamo” vārtus no spēles sākuma sargāja Māris Jučers, kurš iepriekšējās divās spēles laukumā nebija nedevies.

Septītajā spēles minūtē rezultātu atklāja „Dinamo” hokejisti, kad Gints Meija pamanījās iemest vārtus skaitliskajā mazākumā – 1:0.

Nākamo skaitlisko vairākumu „Metallurg” izmantoja savā labā, paši gūstot vārtus, kad precīzs bija Sergejs Mozjakins – 1:1.

Pirmā perioda beigās mājinieki izvirzījās vadībā, kad 2:1 panāca Sergejs Gončars. Otro rezultatīvo piespēli mačā nopelnīja Jevgeņijs Malkins.

Otrajā periodā „Dinamo” panāca izlīdzinājumu, kad savus pirmos vārtus šosezon guva Roberts Bukarts – 2:2. Rezultatīvu piespēli nopelnīja Gints Meija.

10 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām mājinieki atguva vadību – 3:2. Ar rezultatīvu piespēli atkal izcēlās Malkins.

Trešajā periodā „Dinamo” īsā laikā ielaida trīs vārtus. Vienus no tiem guva Malkins, pievienojot vēlāk arī jau ceturto rezultatīvo piespēli. Rīdzinieki galotnē ielaida vēl arī septītos vārtus – 2:7.