„Flyers” uzvar „Penguins” un iekļūst Stenlija kausa pusfinālā

KRUSTTEVS.COM · 25.04.2012. 22:19

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Filadelfijas „Flyers” savā laukumā pielikusi punktu sērijai, izcīnot uzvaru sestajā mačā ar 5:1 un visā sērijā ar 4-2.

Mača 32.sekundē rezultātu atklāja Klods Žirū, bet vēlāk pirmajā un otrajā periodā rezultatīvi asistēja Skotam Hartnelam un Erikam Gustafsonam.

„Penguins” rindās vienīgos vārtus otrā perioda vidū guva Jevgēņijs Malkins, bet pēc nepilnas minūtes trīs vārtu pārsvaru atjaunoja Danijs Briērs.

Rezultātu 5:1 astoņas sekundes pirms mača pamatlaika un sērijas beigām guva Braidens Šens, kurš ripu raidīja tukšos vārtos.

„Flyers” rindās Žirū mačā izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet visā sērijā ar 14 punktiem (sešiem vārtiem un astoņām piespēlēm), kas ir labākie rādītāji izslēgšanas spēlēs.

„Flyers” vārtsargs Iļja Brizgalovs pirmajās piecās sērijas spēlēs kopā ielaida 20 vārtus, bet pēdējā mačā atvairīja 30 no 31 pretinieka metiena.

Čempionvienība Bostonas „Bruins” viesos mača papildlaikā izrāva uzvaru ar 4:3 un panāca sērijā 3-3 pret Vašingtonas „Capitals”. Savukārt Losandželosas „Kings” izbraukumā arī mača pagarinājumā ar 2:1 uzveica Vankūveras „Canucks”, uzvarot sērijā 4-1.