RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Daugaviņš: Neviens nav padevies - jāiekļūst play-off

Daugaviņš: Neviens nav padevies - jāiekļūst play-off
Foto: Dinamoriga.eu.
KRUSTTEVS.COM · 22.12.2012. 19:43

-Izdevās visu spēli aizvadīt ļoti kvalitatīvi, bez kritumiem, nevis kā iepriekšējā, kad veiksmīgs izdevās tikai pirmais periods.

Jā, šodien parādījām raksturu un arī mācījāmies no savām iepriekšējām kļūdām. Iepriekšējā spēlē paši uzdāvinājām pretiniekam punktus, tāpēc šodien nedrīkstēja pieļaut vienu un to pašu kļūdu. Cepuri nost visiem komandā – visi cīnījās, gūlās zem ripām. Beidzot iemetām vairākumu pie pieci pret trim. Tā kā, tās mazās lietas vienmēr noved pie laba rezultāta.

 

-Pašam izdevās iemest ripu tukšos vārtos.

Tā tāda spēles epizode. Sākumā nemaz negribēju mest pa vārtiem, jo priekšā bija divi spēlētāji, droši vārti tur nelikās. Bet sanāca, ka man skrēja virsū, metu no visu spēka.. Labi, ka tā viena acs nerādīja. Droši vien nebūtu iemetis, ja abas būtu vesalas [smaida].

 

Plāksteris uz uzacs uzlikts, trauma nopietna?

Nē, domāju, uzliks pāris šuves un būs labi. Tāda klasiskā traumiņa – ar nūju trāpīja pa uzaci.

 

Kā spēlēt pret Pujacu?

Interesanti! Vienmēr spēlēt pret savējiem ir ļoti interesanti, nav pat svarīgi kādā līgā. Kad satiec savus čaļus, ar ko kopā spēlē izlasē, tad ir tāda interesanta cīņa. Šodien parādījām Pujacam, ka bijām labāki par viņiem. Tā kā varbū0,t lai viņš domā braukt šeit palīdzēt komandai [smejas].

 

Izdevās sarūpēt pirmssvētku dāvanu, pirmdien pret Masaļski jācenšas to atkārtot.

Noteikti! Mēs iesim tikai uz uzvaru. Mums vienkārši nav vairs, kur atkāpties. Obligāti ir jāuzvar atlikušās spēles, lai iekļūtu ¬play-off. Nedomāju, ka komandā kāds ir padevies. Visi ir gatavi cīņai - kamēr ir iespēja, tikmēr ir jācīnās. Nevar sākt domāt, ka pretī Masaļskis vai kāds cits paziņa – jāmet ripa vārtos un jācenšas izcīnīt uzvaru. Mēģināsim vinnēt arī Edgaru.

 

Avots: Dinamoriga.eu.