„Americans” vēlreiz uzvar „Monsters”

KRUSTTEVS.COM · 29.12.2012. 13:47

Pārliecinošu uzvaru pār Leikērijas „Monsters” vienību AHL regulārā čempionāta spēlē izcīnījusi Zemga Girgensona pārstāvētā Ročesteras „Americans” vienība, svinot panākumu ar rezultātu 4:1.

Komandu iepriekšējā tikšanās reizē „Americans” vien pagarinājumā spēja uzveikt pretinieku ar 7:6. Šoreiz lietas virzījās daudz pārliecinošāk. Pirmā perioda otrajā pusē skaitlisko vairākumu realizēja „Americans” hokejisti, savu pārsvaru trīskāršojot otrā perioda pirmajā pusē. „Monsters” vienība ātri vienus vārtus atspēlēja, bet tas arī bija viss. Trešā perioda vidū mājinieki guva ceturtos vārtus, mačam noslēdzoties ar rezultātu 4:1.

Zemgus Girgensons šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.