Masaļskis teicami aizvada maču; „Jugra” zaudē „bullīšos”

KRUSTTEVS.COM · 09.01.2013. 14:32

Kontinentālas hokeja līgas (KHL) regulārā čempionātā mačā Edgara Masaļska pārstāvētā Hantimansijskas „Jugra” izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpusies Habarovskas „Amur”. Latviešu vārtsargs spēles pamatlaikā un pagarinājumā atvairīja kopā 37 metienus, tomēr piedzīvots zaudējums „bullīšos” 18 metienu garā sērijā.

Masaļskis nosargāja savus vārtus neskartus pirmajā periodā, atvairot visus 13 pretinieku metienus. Otrajā trešdaļa Edgars vienu reizi 14 mēģinājumos tika pārspēts, kad „Jugra” zaudēja vārtus skaitliskajā mazākumā. Otrie vārti tika zaudēti trešā perioda ievadā, taču pārējos 9 metienus šajā trešdaļā izdevās atvairīt. Arī pagarinājumā divas reizes mesto ripu Masaļskis tvēra.

Mača uzvarētājs izšķīrās pēcspēles metienu sērijā. Abas komandas kopā izpildīja 18 „bullīšus”. Šajā garajā sērijā veiksmīgāki bija „Amur” hokejisti un komandas vārtsargs Aleksejs Kuņecovs.

Kopumā šajā mačā Masaļskis atvairīja 37 no 39 pretinieku metieniem. „Bullīšos” viņš tika pārspēts 4 reizes, viens metiens bija garām vārtiem, bet 13 tika atvairīti. Iepriekšējās divas spēles „Jugra” ar Masaļski vārtos izcīnīja uzvaras mača pagarinājumā.

„Jugra” ar 42 spēlēs izcīnītiem 52 punktiem ierindojas 9. vietā Austrumu konferencē, par vienu punktu atpaliekot no „play-off” zonas. Ņižņekamskas „Ņeftehimik”, kas ieņem astoto vietu, šobrīd ir aizvadījusi par divām spēlēm mazāk nekā „Jugra”.