Pelšs aktīvs, „Barons” zaudē pēcspēles metienos

KRUSTTEVS.COM · 24.01.2013. 10:49

Zaudējumu AHL regulārā čempionāta spēlē piedzīvojusi Kristiāna Pelša pārstāvētā Oklahomas „Barons” komanda, kas pēcspēles metienos ar 4:5 piekāpās Grandrapidas „Griffins” vienībai.

Spēles pirmajā periodā „Griffins” hokejisti spēja gūt divus vārtus, bet otrā perioda sākumā viesi ātri rezultātu izlīdzināja. Perioda turpinājumā mājinieki vēl divas reizes izvirzījās vadībā, bet „Barons” hokejisti turpināja veiksmīgi atspēlēties, vienīgie gūstot vārtus trešajā periodā. Tā pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 4:4.

Pagarinājumā neviena no komandām nespēja izraut uzvaru, kas lika veikt pēcspēles metienu sēriju. Diemžēl nevienu precīzu metienu neizdevās veikt „Barons” hokejistiem, kas lika samierināties ar zaudējumu - 4:5.

Pie rezultativitātes punktiem šajā spēlē nespēja tikt Kristiāns Pelšs, bet viņš bija pietiekami aktīvs uzbrukumā, izdarot piecus metienus. Vairāk mačā neizdarīja neviens no hokejistiem. Latvijas hokejists spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.