„Rangers” uzvar „Senators” septītajā spēlē un tiek otrajā kārtā

KRUSTTEVS.COM · 27.04.2012. 11:34

Zaudējumu NHL Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas izšķirošajā septītajā spēlē piedzīvojusi Otavas „Senators” komanda, kas bez Kaspara Daugaviņa sastāvā ar 1:2 atzina Ņujorkas „Rangers” pārākumu un zaudēja sērijā ar 3:4.

Pēc līdzīgas cīņas sērijā pie rezultāta 3:3 komandas devās uz Ņujorku, lai aizvadītu pēdējo spēli, kurā izšķīrās tās komandas liktenis, kura turpinās cīņu par Stenlija kausu. Pirmajā periodā nedaudz aktīvāki bija „Senators” hokejisti, bet rezultāts netika atklāts. Otro periodu lieliski sāka „Rangers” hokejisti. Vispirms piektajā minūtē rezultātu atklāja Marks Stāls, bet pēc 9 nospēlētām minūtēm Dens Džirardī dubultoja mājnieku pārsvaru. Nepagāja ilgs laiks, lai „Rangers” nonāktu mazākumā, ko izmantoja Daniels Alfredsons, panākot 1:2. Trešajā periodā „Senators” nespēja izdarīt nopietnu spiedienu uz pretinieka vārtiem, kas lika samierināties ar zaudējumu spēlē - 1:2 - un arī sērijā - 3:4.

Līdz ar to Kasparam Daugaviņam šī NHL sezona ir noslēgusies un viņš var sākt domāt par pievienošanos Latvijas izlasei.

Ļoti spraiga cīņā par vietu Stenlija kausa izcīņas austrumu konferences pusfinālā izvērtās pirmās kārtas septītajā spēlē starp Ņūdžersijas „Devils” un Floridas „Panthers” komandām. „Devils” prata izvirzīties vadībā jau otrajā minūtē, bet otrā perioda vidū panāca 2:0. „Pantēras” nepadevās un trešajā periodā pamanījās realizēt divus skaitliskos vairākumus. Pēc pamatlaika beigām 2:2.

Pirmajā pagarinājumā komandas cīnījās samērā līdzīgi. Iespēja spēlēt vairākumā bija viesiem, bet tie to neizmantoja. To gan izdevās izdarīt otrā pagarinājuma sākumā, kad ripu „Panthers” vārtos ieraidīja Ādams Enrike, kuram tie bija otrie šajā spēlē, izraujot „Devils” uzvaru ar 3:2 un vietu nākamajā kārtā.