„Senators” pēcspēles metienos atzīst „Penguins” pārākumu

KRUSTTEVS.COM · 28.01.2013. 12:39

Zaudējumu NHL regulārā čempionāta spēlē piedzīvojusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” komanda, kas savā laukumā pēcspēles metienos ar 1:2 atzina Pitsburgas „Penguins” pārākumu.

Spēle kopumā ritēja ārkārtīgi līdzīgi. Rezultāts tika atklāts 14. minūtē, kad Džeimss Nīls izvirzīja vadībā „Penguins” komandu. Bija jāpaiet 20 minūtēm, lai mājiniekiem izdotos rezultātu izlīdzināt. Džeisons Speca meistarīgi izvērsa ātro pretuzbrukumu, nespēja pats ieraidīt ripu vārtos, bet pirmais pie tās bija Grīnings, paveicot atlikušo darbu. Otrajā spēles pusē rezultāts vairs nemainījās, pamatlaikam un vēlāk arī pagarinājumam noslēdzoties ar rezultātu 1:1. Pēcspēles metienu sērijā no sešiem hokejistiem vārtus neguva vien Milans Mihaleks, kas ļāva Pitsburgas komandai svinēt uzvaru ar 2:1.

Kaspars Daugaviņš šajā mačā nospēlēja deviņas ar pusi minūtes, kuru laikā atzīmējās ar vienu garām vārtiem aizmestu metienu, vienu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficentu.