Čaram trīs punkti, „Bruins” izcīna uzvaru un kļūst par līderi Austrumos

KRUSTTEVS.COM · 29.01.2013. 12:12

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) uzvaru izcīnījusi Bostonas „Bruins”, kas izbraukumā ar 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) uzveica Karolīnas „Hurricanes”. Uzvarētājiem trīs rezultativitātes punktus nopelnīja slovāku milzis Zdeno Čara, savukārt „Bruins” izvirzījusies Austrumu konferences līderpozīcijā.

„Bruins” mača rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, kad skaitliskajā mazākumā Čara izdarīja lielisku piespēli pa diagonāli Bredam Marčandam, kurš panāca 1:0. Trīs minūtes vēlāk jau skaitliskajā vairākumā Čara izdarīja uzmetienu vārtu virzienā, taču vārtsargs ripu lāgā nesaskatīja – 2:0.

„Hurricanes” vienus vārtus atspēlēja, taču pēc Čaras rezultatīvās piespēles „Bruins” atguva divu vārtu pārsvaru – 3:1. Otrā perioda beigās „Hurricanes” labā vārtus guva Džefs Skiners un Ēriks Stāls, panākot rezultāta izlīdzinājumu – 3:3.

„Bruins” vadībā atkal izvirzījās vien nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad 4:3 panāca čehu uzbrucējs Davids Krejči. Astoņas sekundes pirms finālsvilpes Tailers Seguins iemeta ripu jau tukšos vārtos – 5:3.

Spēles pirmās zvaigznes godu izpelnījās 35 gadus vecais un 206 centimetrus garais slovāku aizsargs Zdeno Čara. Viņa kontā šajā mačā 1 gūti vārti un 2 rezultatīvas piespēles. Par otro mača zvaigzni atzina čehu uzbrucēju Davidu Krejči, kuram 1 vārti un 1 rezultatīva piespēle.

„Bruins” komandai šī bija ceturtā uzvara piecās spēlēs. Vienīgais zaudējums šosezon piedzīvots mača pagarinājumā pret Ņujorkas „Rangers”. Ar deviņiem punktiem „Bruins” šobrīd ir Austrumu konferences līdervienība. „Hurricanes” ar 4 punktiem ir desmitajā vietā Austrumos.