„Senators” bez Daugaviņa izcīna uzvaru

KRUSTTEVS.COM · 30.01.2013. 10:45

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) regulārā čempionāta mačā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” vienība savā laukumā atspēlēja divus vārtus, izcīnot galā uzvaru ar 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) pret Vašingtonas „Capitals”. Latviešu hokejists šim mačam nebija pieteikts.

Sezonas pirmās trīs spēles, kurās Daugaviņš nepiedalījās, „Senators” izcīnīja vienīgi uzvaras. Nākamajos divos mačos ar Daugaviņu sastāvā „Senators” zaudēja. Arī šoreiz „Senators” izdevies izcīnīt uzvaru bez Daugaviņa sastāvā.

Pirmajā periodā „Senators” nonāca iedzinējos ar 0:2. Vienus vārtus izdevās atspēlēt otrās trešdaļas izskaņā, kad precīzs Džims O’Braiens. Trešā perioda ievadā izlīdzinājumu panāca Milans Mihaleks, bet uzvaras vārtus divas ar pus minūtes pirms pamatlaika beigām skaitliskajā vairākumā guva aizsargs Sergejs Gončars.

„Senators” komandai šī bija ceturtā uzvara sešās spēlēs. Ar 9 punktiem Otavas klubs ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē. Savukārt „Capitals” šī bija jau ceturtā neveiksme sešās spēlēs.

Daugaviņš šosezon piedalījies divos no sešiem „Senators” komandas mačiem, izceļoties ar 1 rezultatīvu piespēli un negatīvu lietderības koeficientu (-3).