„Senators” piekāpjas „Canadiens” hokejistiem

KRUSTTEVS.COM · 04.02.2013. 10:57

Zaudējumu NHL regulārā čempionāta spēlē piedzīvojusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” komanda, kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Monreālas „Canadiens” hokejistiem.

Spēle labvēlīgi iesākās „Senators” komandai. Jau pirmajā minūtē Tomašs Plekaneks izpelnījās noraidījumu, kuru minūti vēlāk realizēja Silfverbergs. Prieki gan bija īsi, jo trešajā minūtē Dešarnē atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Turpinājumā aktīvāk uzbrūkot „Canadiens” hokejistiem, mājinieki spēja arī izvirzīties vadībā, kad 12. minūtē vārtus guva Kouls. Spēles turpinājumā komandas cīnījās līdzīgi, rezultātam vairs nemainoties - 2:1.

Kaspars Daugaviņš šajā mačā nospēlēja vien septiņas ar pusi minūtes, kas bija mazākais spēles laiks komandā, izceļoties ar diviem metieniem pa vārtiem un spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficentu -1.