„Ducks” sagādā „Sharks” sezonā pirmo zaudējumu pamatlaikā

KRUSTTEVS.COM · 05.02.2013. 11:13

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā šosezon pirmo zaudējumu pamatlaikā piedzīvojusi San Hosē „Sharks” vienība, kas viesos ar 1:2 piekāpās Anaheimas „Ducks”.

„Sharks” līdz šim bija vienīgā komanda NHL, kas šosezon vēl nebija zaudējusi mača pamatlaikā, savukārt „Ducks” pa reizei bija zaudējusi „bullīšos” un pamatlaikā.

Pirmā perioda beigās Logans Kačors izvirzīja „Sharks” vadībā 1:0. Izlīdzināt rezultātu izdevās trešā perioda ievadā, kad vārtus „Ducks” labā guva 38 gadus vecais somu uzbrucējs Saku Koivu, savukārt uzvaras vārti Šeldonam Surejam, kurš 2:1 panāca sešas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Austrumu konferencē ar 16 punktiem līdere ir Čikāgas „Blackhawks”, otrajā pozīcijā ierindojas „Sharks” ar 15 punktiem, savukārt „Ducks” ir ceturtajā vietā ar 13 punktiem.