RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Nolans, Bārtulis un Masaļskis aci pret aci ar faniem

Nolans, Bārtulis un Masaļskis aci pret aci ar faniem
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 05.02.2013. 21:15

Veiksmīgi noritējis pirmais hokeja līdzjutēju pasākums tirdzniecības centrā Spice – Hokeja dienas. Hokejistiem veiksmi vēlēja basketbola grupējums Edgars Buļs un Renārs Zeltiņš, dziedātāja Liene Candy ar dēlu Sebastianu, kā arī citi līdzjutēji.

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē, gaisā virmojot īstai hokeja atmosfērai, pasākumu apmeklēja spēlētāji Oskars Bārtulis, Edgars Masaļskis, Miks Indrašis, Rolands Ķēniņš, Juris Štāls, Oskars Cibuļskis un treneri Teds Nolans (Ted Nolan) un Toms Kūlens (Tom Coolen). Spēlētāji un treneri dalīja autogrāfus, sniedza intervijas, kā arī atbildēja uz pasākumu vadīja hokeja tiesneša Uģa Joksta intriģējušajiem jautājumiem.

 

Latvijas Hokeja federācijas preses sekretārs Māris Gorbunovs pasākumu vērtē pozitīvi: „Mums bija liels prieks sadarboties ar tirdzniecības centru Spice. Aprunājoties ar hokejistiem, kuri apmeklēja pasākumu, saņēmu labas atsauksmes un pozitīvas emocijas par patīkamo nedēļas nogali un nepiespiesto gaisotni. Mēs labprāt sadarbotos ar tirdzniecības centru Spice arī citos pasākumos.”

 

Abas dienas darbojās foto un video studija, kurā hokeja līdzjutēji varēja ierunāt sveicienus un nofotografēties ar hokejistiem. Labākie sveicieni tiks pārraidīti uz video kuba 2012.gada Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra laikā, kā arī kopā ar fotogrāfijām būs pieejami t/c Spice un Latvijas Hokeja federācijas sociālajos tīklos – draugiem.lv, facebook.com un twitter.com.

 

Vairāk kā divus atraktīvus video sveicienus ierunāja arī basketbola grupējums Renārs Zeltiņš un Edgars Buļs, kuri bieži redzami basketbola spēļu tiešraidēs: Mums abiem sirdī ir basketbols, bet šajā svarīgajā mirklī mēs novēlam Latvijas hokeja izlasei nospēlēt tā, lai kungi aplaudē un dāmas sūta gaisa skūpstus! Mēs ticam Latvijai! Uz priekšu!

 

Hokeja dienas apmeklēja arī sabiedrībā pazīstamā dziedātāja un īsta hokeja fane Liene Greifāne (Candy) kopā ar dēliņu Sebastianu. Abi ierunāja arī savu atbalstu Latvijas hokeja izlasei, nofotografējās ar hokejistiem, kā arī saņēma autogrāfus.