„Senators” izcīna uzvaru pret „Sabres”

KRUSTTEVS.COM · 06.02.2013. 11:10

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” savā laukumā ar 4:3 (3:1, 1:1, 0:1) uzveikusi Bufalo „Sabres” vienību. Mājinieku sastāvā latviešu uzbrucējs nebija spēlei pieteikts.

Pirmajā periodā pa reizei vārtus „Senators” komandā iemeta Eriks Karlsons, Kriss Filipss un Daniels Alfredsons, panākot 3:1 mājinieku labā. Trīs vārtu pārsvaru otrā perioda ievadā panāca Kriss Nīls – 4:1.

„Sabres” divus vārtus atspēlēja, taču „Senators” nosargāja uzvaru ar 4:3. Bufalo komandas līderis un līgas rezultatīvākais spēlētājs Tomass Vaneks šoreiz palika bez punktiem, taču otrajā periodā „Senators” hokejisti pret viņu nopelnīja divus noraidījumus.

Desmit aizvadītajās spēlēs šosezon „Senators” komandai šī bija sestā uzvara. Lieliski spēlējošais „Senators" vārtsargs Kreigs Andersons pirmo reizi šosezon ielaida vairāk par diviem vārtiem vienā mačā.

Kaspars Daugaviņš šosezon piedalījies četros mačos, kuros „Senators” piedzīvojusi zaudējumus. Latviešu uzbrucēja kontā ir viena rezultatīva piespēle un negatīvs lietderības koeficients (-1).