„Senators” uzvar ar Daugaviņu sastāvā

KRUSTTEVS.COM · 13.02.2013. 11:27

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” komanda, kas savā laukumā ar 2:0 uzveica Bufalo „Sabres”.

Daugaviņš šosezon bija piedalījies 5 mačos. Visas šīs spēles „Senators” zaudēja. Šo neveiksmju sēriju šonakt izdevās pārtraukt.

Pirmajā periodā aktīvāki bija „Sabres” hokejisti, taču rezultāts palika nemainīgs – 0:0. Otrajā periodā iniciatīvu pārņēma „Senators”. Rezultātu atklāja Eriks Karlsons, bet divas minūtes vēlāk 2:0 panāca Eriks Kondra.

„Sabres” atkal uzņēma apgriezienus trešajā trešdaļā, taču „Senators” izdevās nosargāt uzvaru ar 2:0. Lieliski vārtus "Senators" komandai sargāja Kreigs Andersons, kurš atvairīja 42 metienus, aizvadot savu otro „sauso" maču šosezon.

Šoreiz tukšā palika „Sabres” austriešu uzbrucējs Tomass Vaneks, kurš šobrīd ir līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 23 (11+12) punktiem.

Daugaviņš spēlēja 11:35 minūtes, izdarīja 2 metienus, izpildīja 2 spēka paņēmienus, bloķēja 1 metienu, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.