RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Girgensons atgriežas ar zaudējumu

KRUSTTEVS.COM · 18.02.2013. 08:34

Ar zaudējumu laukumā atgriezies Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Ročesteras „Americans” vienība savā laukumā ar 1:4 piekāpās Hēršejas „Bears” hokejistiem.

Pēc līdzīgas spēkošanās pirmajā periodā, otro lieliski iesāka „Bears” komanda. Jau pirmajā minūtē tika gūti vārti mazākumā, bet sestajā minūtē rezultāts uz tablo vēstīja jau 2:0 „Bears” labā. Lai arī „Americans” piederēja iniciatīva, vienus vārtus skaitliskajā vairākumā izdevās atspēlēt vien trešā perioda vidū. Uzreiz gan tika atjaunots divu vārtu pārsvars, bet punkts mačam pielikts nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām - 1:4.

Zemgus Girgensons pēc atlabšanas no smadzeņu satricinājuma ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, izdarīja vienu metienu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficentu -1.