RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

„Dinamo” Cerību kausa pirmajā spēlē uzvar „Tropedo”

KRUSTTEVS.COM · 21.02.2013. 21:54

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Cerību kausa kvalifikāciju Rīgas „Dinamo” sākusi ar uzvaru, „Arēnā Rīga” pārspējot Ņižņijnovgorodas „Torpedo”.

Aktīvāk maču iesāka viesi, sestajā minūtē izvirzoties vadībā. „Torpedo” labā vārtus guva Vladimirs Gorbunovs. Pamazām ar citu atdevi sāka spēlēt „Dinamo”. Neatlaidīgi cīnījās Roberts Bukarts, kurš savu panāca pirmā perioda beigās. Uzbrucējs pēc cīņas vārtu priekšā izlīdzināja rezultātu – 1:1, gūstot vārtus trešo maču pēc kārtas.

Arī otro periodu aktīvāk iesāka „Torpedo” hokejisti. Vienā no epizodēm „Dinamo” no vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs. Trešdaļas vidū viens pret vārtiem pretuzbrukumā izslidoja Vitālijs Pavlovs, kurš raidīja ripu starp Vitālija Kovaļa kājsargiem, panākot 2:1 rīdzinieku labā. Tie viņam bija pirmie vārti „Dinamo” sastāvā. Perioda beigās skaitliskajā vairākumā 3:1 panāca Kristaps Sotnieks, kurš vārtu priekšā pamainīja ripas lidojumu pēc Krišjāņa Rēdliha metiena.

Trešā perioda ievadā „Dinamo” palika trijatā pret pieciem, kad noraidījumu nopelnīja Gints Meija un Guntis Galviņš. To rīdziniekiem izdevās izturēt, taču pēcāk skaitliskajā vairākumā Oskars Cibuļskis izdarīja precīzu metienu no zilās līnijas, panākot 4:1 rīdzinieku labā.

Vārtsargi: Mikaels Telkvists (Māris Jučers);

Aizsargi: Mārtiņš Porejs - Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks - Guntis Galviņš, Rodrigo Laviņš – Oskars Cibuļskis;

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums - Pols Šehura - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Gints Meija, Juris Upītis – Vitālijs Pavlovs – Džeimijs Džonsons, Gunārs Skvorcovs - Māris Bičevskis - Elvijs Biezais.

Atbildes spēle paredzēta sestdien Ņižņijnovgorodā plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.