Daugaviņa „bullītis” atnes „Senators” uzvaru

KRUSTTEVS.COM · 22.02.2013. 11:24

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) uzvaru izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators” vienība, kas savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienos uzveica Ņujorkas „Rangers”. Latviešu uzbrucējs realizēja uzvaru nesošo „bullīti”.

Jakobs Silfverbergs pamanījās gūt vārtus skaitliskajā mazākumā, pirmajā periodā izvirzot „Senators” vadībā ar 1:0. Otavas kluba pamatvārtsargs Kreigs Andersons atvairīja 21 metienu, līdz trešā perioda ievadā savainojuma dēļ tika nomainīts. Viņa vietā nāca Bens Bišops, kurš trešdaļas vidū ar nepilnas minūtes intervālu ielaida divus vārtus, vienus no tiem skaitliskajā mazākumā. Zviedru uzbrucējs Mika Zibanejads drīzumā panāca izlīdzinājumu – 2:2.

Pēcspēles metienu sērijā abu komandu pirmajos sešos mēģinājumos neizdevās noskaidrot spēles uzvarētāju. Septītajā piegājienā savu izdevību izmantoja Daugaviņš, pārspējot „Rangers” vārtsargu Henriku Lundkvistu. Pretinieku atbilde bija nesekmīga, līdz ar to Kaspara kontā uzvaras nesošais „bullītis”. Kopumā šajā mačā Daugaviņš spēlēja 10 minūtes un 21 sekundi, bloķēja trīs pretinieku metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.