„Senators” pēcspēles metienos pārspēj „Canadiens”

KRUSTTEVS.COM · 26.02.2013. 11:11

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) uzvaru izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas „Senators" vienība, kas savā laukumā ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica Austrumu konferences līderi - Monreālas „Canadiens".

„Senators" panāca 1:0 savā labā otrā perioda ievadā, kad rezultātu atklāja Deivs Džiurzinskis. Četras sekundes pirms otrās trešdaļas beigām skaitliskajā vairākumā „Canadiens” izlīdzināja rezultātu pēc Andreja Markova precīzā metiena.

Mača uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienos. Veiksmīgāki šajā „bullīšu" sērijā bija „Senators" hokejisti, kuri šosezon uzvarējuši trijās no četrām pēcspēles metienu sērijām. Daugaviņš savu metienu šoreiz nerealizēja.

Kopumā šajā mačā Daugaviņš spēlēja 13 minūtes un 44 sekundes, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon 13 mačos Kasparam viena rezultatīva piespēle un lietderības koeficients (-6).

Par mača pirmo zvaigzni atzina „Senators" otro vārtsargu Benu Bišopu, kurš aizstājot pirmo numuru Kreigu Andersonu, šajā spēlē atvairīja 44 no 45 pretinieku metieniem.

„Senators" ar 26 punktiem 20 mačos ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē, savukārt „Canadiens" ar 27 punktiem 19 spēlēs saglabājusi līderpozīciju.