Girgensons rezultatīvs pret „Heat”

KRUSTTEVS.COM · 11.03.2013. 10:54

Ar rezultatīvu piespēli AHL regulārā čempionāta spēlē izcēlies Zemgus Girgensons, palīdzot Ročesteras „Americans” atkārtoti pieveikt Abotsfordas „Heat”.

Lai arī, līdzīgi kā iepriekšējā spēlē, vairāk uzbruka „Heat” hokejisti, „Americans” ar pieciem metieniem pirmajā periodā prata gūt divus vārtus. Mača turpinājumā spēle izlīdzinājās, bet viesi prata atspēlēties, izlīdzinot rezultātu trešā perioda 14. minūtē. Spēles liktenis izšķīrās vien pēcspēles metienos, kad pēc garas sērijas uzvaru svinēja „Americans” - 3:2.

Zemgus Girgensons šajā mačā izdarīja rezultatīvu piespēli otro vārtu guvumā, divreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu.