„Coyotes” uzvar „Predators”

KRUSTTEVS.COM · 30.04.2012. 10:34

Pie otrā panākuma NHL Stenlija kausa izcīņas rietumu konferences pusfinālā tikusi Fīniksas „Coyotes" vienība, kas ar 5:3 pārspēja Nešvilas „Predetors”, izvirzoties vadībā sērijā ar 2:0.

Pirmajā periodā nedaudz aktīvāk uzbruka mājnieki, gūstot arī pirmos vārtus, bet Andrejam Kosticinam dažas minūtes pirms perioda beigām izdevās panākt izlīdzinājumu.

Otrais periods atnāca ar „Coyotes” dominanci. Ceturtajā minūtē mājniekus vadībā izvirzīja Hanzals, bet pēc septiņām nospēlētām minūtēm periodā vārtus guva Vrbata. Lai arī 12.minūtē Hornkvistam izdevās realizēt skaitlisko vairākumu, teju uzreiz mājnieki atjaunoja divu vārtu starpību - 4:2.

Trešo periodu ar vēl vienu realizētu skaitlisko vairākumu iesāka „Predetors” hokejisti, bet panākt izlīdzinājumu tā arī nespēja. Īsi pēc tam Douns panāca 5:3, tā noslēdzoties arī spēlei. Līdz ar to sērijā „Coyotes” izvirzījušies vadībā ar 2-0.

Tikmēr pie pirmās uzvaras austrumu konferences pusfinālā tikuši Filadelfijas „Flyers” hokejisti, kuri pirmajā mačā apspēlēja Ņūdžersijas „Devils”. Visas spēles garumā komandas vadībā atradās pārmaiņus, neiegūstot divu vārtu pārsvaru.

Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 3:3, kas lika spēlēt pagarinājumu. Tā piektajā minūtē uzvaras vārtus guva Denijs Briērs, atnesot „Flyers” kāroto uzvaru savā laukumā.