RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Džeka Adamsa trofejai nominēti Hičkoks, Maklīns un Tortorella

Džeka Adamsa trofejai nominēti Hičkoks, Maklīns un Tortorella
Foto: No zimbio.com. Džons Tortorella, kura vadībā šajā sezonā „Rangers” uzvarēja Austrumu konferencē.
KRUSTTEVS.COM · 01.05.2012. 00:16

Nosaukti trīs NHL komandu treneri - Kens Hičkoks, Džons Tortorella un Pols Maklīns, kuri izvirzīti Džeka Edamsa vārdā nosauktajai balvai, vēsta thehockeynews.com. Tas ir apbalvojums, kas tiek piešķirts līgas labākajam trenerim.

 

Otavas „Senators” galvenajam trenerim Maklīnam šī bija debijas sezonas NHL kā galvenajam trenerim. Pirms tam viņš sešus gadus pavadīja galvenā trenera asistenta godā Detroitas „Red Wings” sastāvā.


„Senators” šajā sezonā pārsteidza ar vietu izslēgšanas spēlēs - komanda ieguva par 18 punktiem vairāk nekā iepriekšējā sezonā, finišējot vien 13.vietā. „Senators” no 26. vietas pacēlās uz ceturto vietu līgā, vērtējot pēc vienā spēlē vidēji gūtajiem vārtiem.

 

Hitčkoka vadītā Sentluisas «Blues» šosezon sasniedza un pārspēja 13 franšīzes rekordus, 21 mājas spēlē ieguva punktus, bet sezonā sasniedza 30 uzvaras mājas arēnā. Šī ir ceturtā reize, kad Hitčkoks tiek nominēts šai balvai, bet tā ir pirmā reize kopš 1999.gada.

 

Savukārt Tortorella šajā sezonā „Rangers” aizveda līdz Austrumu konferences pirmajai vietai, turklāt šī ir labākā sezona kopš 1994.gada, kad komanda izcīnīja Stenlija kausu.

 

„Tā ir cieņa pret Tortorellu. Viņš strādāja organizācija trīs iepriekšējos gadus,” Tortorellas nomināciju komentēja „Rangers” spēlētājs Breds Ričardss.

 

Pagājušajā sezonā Džeka Edamsa vārdā nosaukto balvu ieguva „Penguins” treneris Dens Bilsma.