Daugaviņš gūst pirmos vārtus šosezon, taču Senators zaudē

KRUSTTEVS.COM · 22.03.2013. 11:09

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar vārtu guvumu izcēlies latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, taču viņa pārstāvētā komanda Otavas "Senators" piedzīvoja zaudējumu.

"Senators" savā laukumā ar 1:2 piekāpās Bostonas "Bruins". Spēles otrā perioda piektajā minūtē rezultātu atklāja Daugaviņš, kurš ar spēcīgu plaukstas metienu raidīja ripu vārtu tālajā augšējā stūrī – 1:0.

Turpinājumā viesi divus vārtus atspēlēja, turklāt uzvaras vārtus "Bruins" guva tikai 64 sekundes pirms pamatlaika beigām – 1:2.

Kopumā šajā mačā Daugaviņš spēlēja 16:10 minūtes, guva 1 vārtus, izpildīja 2 spēka paņēmienus, uzvarēja 1 no 3 iemetieniem, izdarīja 4 metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja 2 soda minūtes un (+1) lietderības koeficientu.

Iepriekšējos trīs mačus Daugaviņš nespēlēja, tikmēr "Senators" izcīnīja trīs uzvaras pēc kārtas. Otavas klubs šobrīd Austrumu konferencē ieņem piekto vietu ar 38 punktiem 31 mačā, savukārt "Bruins" ir ceturtajā pozīcijā ar 43 punktiem 29 spēlēs.

Daugaviņš šosezon 19 mačos guvis 1 vārtus, atdevis 2 rezultatīvas piespēles, nopelnījis 9 soda minūtes un (-7) lietderības koeficientu.

Citā mačā Vinipegas "Jets" savā laukumā ar 0:4 piekāpās Vašingtonas "Capitals". Mājinieku komandas rindās joprojām rezervē tika turēts Artūrs Kulda, kurš šim mačam nebija pieteikts.