„Kings” pārspēj „Blues”; sērijā 2-0

KRUSTTEVS.COM · 01.05.2012. 11:35

Uzvaru NHL Stenlija kausa izcīņas rietumu konferences pusfinālsērijā izcīnījusi Losandželosas „Kings” vienība, kas atkārtoti izbraukumā ar 5:2 pārspēja Sentluisas „Blues”, izvirzoties vadībā sērijā ar 2-0.

Spēli lieliski iesāka „Kings” hokejisti, jau pēc nospēlētas pusminūtes atklājot rezultātu. Ar precīzu raidījumu izcēlās Maiks Ričardss. Viesi turpināja dominēt laukumā un principā izšķīra mača likteni pēdējās sešās pirmā perioda minūtēs, kad spēja gūt ne vien divus vārtus, bet arī vienu reizi raidīt ripu pretinieku vārtos, spēlējot mazākumā. Līdz ar to pēc 20 nospēlētām minūtēm rezultāts bija 4:0 „Kings” labā.

Otro periodu veiksmīgi iesāka „Blues” hokejisti, jau 18.sekundē vienus vārtus atspēlējot pēc Makdonalda metiena. Pagāja tikai minūte, lai „Blues” atjaunotu četru vārtu pārsvaru. Mača turpinājumā „Blues” centās daudz vairāk uzbrukt, lai atspēlētos, bet vairāk par vieniem vārtiem trešajā periodā hokejistiem neizdevās gūt, kas nozīmēja „Kings” uzvaru ar 5:2, sērijā panākot 2:0.

Tikmēr neizšķirtu rezultātu sērijā - 1:1 - spējuši panākt Vašingtonas „Capitals” hokejisti, kuri sīvā cīņā pārspēja Ņujorkas „Rangers”. Spēli labāk iesāka viesi, izvirzoties vadībā ar 2:0. Līdz trešā perioda septītajai minūtei „Capitals” bija vadībā, kad skaitlisko vairākumu realizēja Kalahans. Uzvaru tomēr prata izraut tieši viesi, Aleksandram Ovečkinam realizējot skaitlisko vairākumu - 3:2.