„Devils” panāk izlīdzinājumu sērijā pret „Flyers”

KRUSTTEVS.COM · 02.05.2012. 12:13

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) Austrumu konferences pusfināla otrajā mačā Ņūdžersijas „Devils” panākusi izlīdzinājumu sērijā, aizvadītajā naktī izcīnot uzvaru viesos ar 4:1 pret Filadelfijas „Flyers”.

Sērijas pirmajā mačā "Flyers" svinēja uzvaru ar 4:3 papildlaikā.

Otrā mača pirmajā periodā vārtus guva Mets Rīds, izvirzot „Flyers” vienību vadībā. Otrajā periodā „Devils” dominēja, izdarot 12 metienus pa vārtiem, kamēr „Flyers” - vien divus, taču rezultāts palika nemainīgs pēc diviem periodiem.

Trešajā periodā Adams Larsons un Deivids Klārksons attiecīgi izlīdzināja rezultātu un panāca vadību, bet Treviss Zeidžaks dubultoja pārsvaru - 3:1. Savukārt Braiss Salvadors iemeta ripu jau tukšos vārtos un panāca 4:1.

„Devils” vārtos pieredzējušais Martins Brodērs atvairīja 19 metienus, bet „Flyers” vārtsargs Iļja Brizgalovs – 31 metienu.

Jāatzīmē, ka „Devils” šajā mačā nācās iztikt bez sava rezultatīvākā hokejista aizvadītajā regulārajā sezonā (77 spēlēs 37+46), krievu uzbrucēja Iļja Kovaļčuka, kurš guvis muguras savainojumu. Izslēgšanas spēlēs Kovaļčuks astoņās spēlēs izcēlies ar trim vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.