RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Dārziņš un Ak Bars izstājās cīņā par Gagarina kausu

KRUSTTEVS.COM · 04.04.2013. 21:59

Šodien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) austrumu konferences fināla 7. spēlē uzvaru pār Kazaņas „Ak Bars” ar rezultātu 2:1 izcīnīja Čeļābinskas „Traktor” vienība, vēsta interneta vietne Khl.ru.

Mačs aizritēja līdzīgā gaisotnē, pirmajiem rezultātu otrajā periodā atklājot „Traktor” vienībai. 55. minūtē Janne Pesonens tukšā vārtu stūrī raidīja ripu, panākot 1:1, taču 30 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus „Traktor” labā guva baltkrievs Andrejs Kosticins.

Šī „Ak Bars” komandai Gagarina kausa izcīņā bija otrā septiņu spēļu sērija - otrajā kārtā kazaņieši pieveica Ufas „Salavat Yulaev” vienību ar 4-3.

Atgādinām, ka Gagarina kausa finālā „Traktor” cīnīsies pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto OHK „Dynamo” no Maskavas.