RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Nolans nosauc Latvijas izlases sastāvu pasaules čempionātam

Nolans nosauc Latvijas izlases sastāvu pasaules čempionātam
Foto: AFP/Scanpix. Latvijas izlases kapteinis Jānis Sprukts.
KRUSTTEVS.COM · 02.05.2012. 16:56

Trešdien, 2.maijā, Latvijas hokeja izlase aizvadīja pēdējo ledus treniņu pirms došanās uz pasaules čempionātu Zviedrijā. Pēc treniņa komandas vecākais treneris Teds Nolans nosauca 25 spēlētājus, kuri iekļauti izlases sastāvā. Viņu vidū ir trīs vārtsargi, astoņi aizsargi un 14 uzbrucēji.

 

Izlases kapteinis pasaules čempionātā būs Jānis Sprukts, bet viņa asistenti – Georgijs Pujacs un Krišjānis Rēdlihs.

 

„Paldies LHF par uzticēto iespēju strādāt ar Latvijas izlasi. Sešu mēnešu laikā esmu iepazinis spēlētāju labās un ne tik labās puses. Šajā laikā pats esmu kļuvis par labāku treneri,” atzīst Nolans.

 

„Komanda ir gatava pirmajai spēlei. Vēlos, lai Latvija varētu lepoties ar savu izlasi. Darīsim visu, lai tā notiktu. Pozitīvi pārsteidza Miks Indrašis un Koba Jass, kurš vietu izlasē nopelnījis ar smagu darbu,” piebilst Latvijas izlases galvenais treneris.

 

Jau ziņots, ka savainojuma dēļ izlasei nepalīdzēs Ģirts Ankipāns. Kā pēdējie sastāvā uz pasaules čempionātu neiekļuva Atvars Tribuncovs un Aleksandrs Macijevskis.

 

Vēl trešdien Latvijas izlase kopīgi dosies uz dokumentālās filmas „Mēs. Dinamo.” pirmizrādi, bet rit no rīta izlidos uz Stokholmu.

 

Latvijas izlase spēlēs B apakšgrupā, kur tiksies ar Čehiju, Dāniju, Vāciju, Itāliju, Norvēģiju, Krieviju un Zviedriju.

 

Pirmais mačs Latvijas izlasei paredzēts sestdien, 5. maijā, kad pretī stāsies Krievijas valstsvienība.

 

Kā iepriekš ziņots, otrdien Latvijas izlase aizvadīja savu pēdējo pārbaudes spēli, kurā ar 3:1 uzveica Francijas izlasi.

 

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv

Avots: lhf.lv