RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Dārziņš pievienojas Latvijas izlasei

Dārziņš pievienojas Latvijas izlasei
Foto: Mārtiņš Aiše, Lhf.lv.
KRUSTTEVS.COM · 15.04.2013. 14:22

Latvijas hokeja izlase turpina gatavoties 77. pasaules čempionātam hokejā. Šodien izlase aizvadīja treniņus gan uz ledus, gan svaru zālē. Kopā ar komandu sāka trenēties arī Kazaņas „Ak Bars” uzbrucējs Lauris Dārziņš.

 

Tāpat uz izlases treniņnometni „Volvo SC” tika uzaicināti divi uzbrucēji Toms Hartmanis un Ēriks Ozollapa, kuri parādīja sevi no labākās puses tālāko kandidātu organizētajos treniņos „Ozo” ledus hallē.

 

No šodienas ar izlasi vairs neturpina darbu Ervīns Muštukovs, Elvijs Biezais, Juris Upītis, Lauris Bajaruns un Mārtiņš Jakovļevs. Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans pateicās spēlētājiem par ieguldīto darbu izlases sagatavošanās posmā.

 

Latvijas hokeja izlase „Volvo SC” ledus hallē turpinās trenēties līdz trešdienai, savukārt ceturtdien tā pārcelsies uz „Arēnu Rīga”, kur 19. un 20. aprīlī aizvadīs pēdējās pārbaudes spēles savu skatītāju priekšā.

 

Vēl joprojām nav skaidra situācija ap Kasparu Daugaviņu, Artūru Kuldu, Zemgusu Girgensonu un Kristiānu Pelšu, jo visiem hokejistiem ir lielas iespējas spēlēt izslēgšanas spēlēs savos klubos NHL un AHL. NHL regulārā sezona beidzas 27. aprīlī, savukārt AHL – 21. aprīlī.

 

Avots: Lhf.lv.