Kosticins un Traktor pagarina finālsēriju

KRUSTTEVS.COM · 15.04.2013. 21:22

Šovakar Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL) notika Gagarina kausa 5. spēle, kurā ar rezultātu 4:3 uzvaru pār OHK „Dynamo” izcīnīja Čeļabinskas „Traktor” vienība, panākot sērijā 2-3.

Spēle iesākās interesantā gaitā – jau pirmajā periodā ar 3:0 izvirzījās „Traktor” vienība. Znaroks un „Dynamo” nepadevās, otrajā periodā panākot 3:3. Iniciatīva piederēja Maksavas klubam, taču „Traktor” komanda nesalūza – trešā perioda beigu daļā Andrejs Kosticins guva uzvaras nesošos vārtus, panākot 4:3. „Dynamo” hokejisti perioda beigās centās „izraut” neizšķirtu – Dominiks Graņāks spēles 60. minūtē brīvs saņēma ripu „Traktor” aizsardzības zonā, taču slovāka mestā ripa iesprūda starp spēlētājiem. Pēdējās sekundēs ritēja cīņa pie laukuma apmales, spēlei noslēdzoties ar 4:3.

Nākošā spēle notiks Čeļabinskā. Ja „Traktor” hokejisti izcīnīs uzvaru, tad Belousova vadītajai komandai šī būs trešā septiņu spēļu sērija šajā Gagarina kausa izcīņā.