RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Sorokins: Nolans starp pieredzi un jaunību izvēlējies pēdējo

Sorokins: Nolans starp pieredzi un jaunību izvēlējies pēdējo
Foto: LETA.
KRUSTTEVS.COM · 04.05.2012. 00:22

Komplektējot Latvijas hokeja izlases sastāvu, treneris Teds Nolans starp pieredzi un jaunību ir izvēlējies jaunību, portāla KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā sarunā ar sporta žurnālistu Arturu Vaideru secina hokeja eksperts Oļegs Sorokins.

 

Diskutējot par Latvijas valstsvienības izredzēm pasaules čempionātā, pieredzējušais hokejists atzīst, ka šogad sezonas laikā daudz spēlētāju guvuši savainojumus, tādēļ izvēle nav bijusi sevišķi plaša. „Pietrūks Aleksandra Ņiživija, Mārtiņa Karsuma... triecienmaiņas mums manā uztverē šobrīd nav,” stāsta O.Sorokins. Toties hokeja eksperts augstu vērtē izlasē iekļautos vārtsargus.

 

„Būtībā ir paņemti labākie vārtsargi, kas šobrīd ir Latvijā. Priecē, ka pārbaudes spēlēs tika ielaists mazs skaits vārtu, [Edgaram] Masaļskim ļoti gribas labi nospēlēt čempionātu, sezonā viņam bija salīdzinoši maz spēļu, un liekas, ka viņš ir spēka pilns, lai labi nospēlētu čempionātu,” domā hokejists, kā vienu no svarīgākajiem izlases plusiem minot, ka visi izlases dalībnieki gribēs spēlēt [ar maksimālu atdevi], turklāt nozīmīgs faktors, viņaprāt, ir ievērojamais jauno spēlētāju īpatsvars, kuri vēlēsies sevi pierādīt laukumā.

 

„Katra spēle būs tāda, kurā varam censties uzvarēt, kur varam parādīt un kur jārāda sniegums, kā tas izlasē vienmēr darīts. Atšķirībā no citām komandām, kur notiek vienas galvenās spēles gaidīšana, šoreiz svarīgs būs punktu skaits, lai varētu iet tālāk,” piebilst O.Sorokins.

 

Videoblogu var noskatīties šeit.