RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Sorokins: „Spēlē pret Krieviju izteikti pastarīši noteikti nebūsim.”

Sorokins: „Spēlē pret Krieviju izteikti pastarīši noteikti nebūsim.”
Foto: LETA.
KRUSTTEVS.COM · 05.05.2012. 00:04

Jau mājas spēles pret Krieviju pierādīja, ka mūsējie mačam pret lielo kaimiņvalsti ir gatavi, un izteikti pastarīši Latvijas izlases hokejisti noteikti nebūs, portāla KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā akcentē hokeja eksperts Oļegs Sorokins.

 

Gluži kā pirms 12 gadiem arī šogad ap Neatkarības deklarācijas gadadienu Latvijas izlasei pasaules hokeja čempionātā jāspēlē pret Krievijas valstsvienību. Šoreiz principiālā spēle notiks sestdien, 5.maijā. O.Sorokins gan piebilst, ka vairāk ir runa nevis par konkrētu datumu, bet par pašu spēli un vēlmi tajā uzvarēt. Hokejists arī norāda uz vairākām mūsu sportistu stiprajām pusēm.

„Mūsējie ir pabijuši KHL, un liela daļa komandas ir spēlējusi pret visiem Krievijas izlases spēlētājiem. Jā, viņiem [Krievijai] ir [Jevgēņijs] Malkins, ir [Pāvels] Dacjuks – spēlētāji gluži kā no citas planētas, kas ir spožas zvaigznes NHL, bet tajā pat laikā viņi ir cilvēki, viņiem būs jāpierāda sevi, jo nekāda braukāšana uz vienas slidas nebūs,” uzsver O.Sorokins.

Tāpat hokeja eksperts akcentē, ka Krievijas izlases pārbaudes spēles nebija spožas, un daudzi jaunie spēlētāji vēl nav sevi parādījuši, turklāt 20 gadu vecumā pārstāvēt valsti pasaules čempionātā nozīmē pilnīgi citu atbildības sajūtu.

„Domāju, viņiem [Krievijas hokejistiem] līdz šim izdevies labi spēlēt aizsardzībā, vēl tikai „jāatveras” uzbrukumā. Domāju, kas tas izdosies, bet, cerams, ne pirmajā spēlē,” teic pieredzējušais hokejists, piebilstot – liels pluss ir, ka [Edgars] Masaļskis jūtas labi, turklāt viņš zina gandrīz visus Krievijas izlases spēlētājus.

„Izteikti pastarīši noteikti nebūsim,” secina O.Sorokins.

 

Videoblogu var noskatīties šeit.