Pirmajās spēlēs uzvar arī Kanāda un Čehija

KRUSTTEVS.COM · 04.05.2012. 20:54

Pie uzvarām pasaules čempionāta pirmajā dienā tikušas arī Kanādas un Čehijas hokeja izlases, kas attiecīgi apspēlēja Slovākijas un Dānijas valstsvienības.

Otrajā šīs dienas H grupas spēlē tikās Kanāda un Slovākija. Jau ar pirmajām minūtēm komandas rādīja aktīvu hokeju. Pēc manāmas līnijtiesneša kļūdas vārtus 15.minūtē guva Bens. Kļūda tajā, ka pirms piespēles izdarīšanas Geclafs nenoturēja ripu zonā, ko nepamanīja tiesnesis.

Lai nu kā, rezultāts kļuva 1:0. Jau otrā perioda sākumā slovākiem izdevās panākt izlīdzinājumu, kad precīzi meta Tatars. Perioda otrajā pusē dominēja kanādieši, spējot gūt divus vārtus un noslēgt periodu ar sev labvēlīgu rezultātu 3:1. Slovākiem gan bija pietiekami daudz laika, lai atspēlētos. Trešā perioda sākumā precīzs bija Bartoviča metiens, bet ar to bija par maz. Visu atlikušo laiku slovāki centās izdarīt spiedienu, bet ripu ieraidīt vārtos vairs nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 2:3.

Tikmēr S grupā Čehija mērojās spēkiem ar Dāniju. Spēle bija līdzīga, abām komandām esot labām vārtu gūšanas iespējām. Neviena no komandām gan tās neprata izmantot. Tā gandrīz divi periodi noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0, bet otrās trešdaļas beigās čehi tomēr pamanījās realizēt skaitlisko vairākumu, izvirzoties vadībā. Trešajā periodā cīņas gaita nemainījās. Dānijas izlase vēl joprojām nespēja gūt vārtus, kamēr īsi pirms mača beigām vēlreiz izcēlās čehi, svinot uzvaru ar rezultātu 2:0.