Kings mājās izcīna svarīgu uzvaru pret Blackhawks

KRUSTTEVS.COM · 05.06.2013. 10:00

Šonakt Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) Losandželosas „Kings” izcīnīja uzvaru pār Čikāgas „Blackhawks” ar 3:1, panākot sērijā 1-2.

Šī bija „Kings” 8. uzvara pēc kārtas „Staples” arēnā. Spēles 4. minūtē rezultātu pēc Vjačeslava Voinova piespēles atklāja Džastins Viljamss. Tie bija viņa 4. vārti tikpat spēlēs. Pārliecinošu sniegumu turpināja rādīt „Kings” hokejisti, 1. perioda beigās Drū Dautija mestajai ripai trāpot pa vārtu stabiņu. 1:0 noslēdzās pirmais periods.

2. periods iesākās līdzīgi – savu otro rezultativitātes punktu ar precīzu metienu pēc atlecošās ripas guva Voinovs, panākot jau 2:0. Spēle turpinājās līdzīgā manierē, taču 2. perioda beigās „Blackhawks” aizsardzības balsts Dankans Kīts izpelnījās četru minūšu sodu par sitienu pretiniekam ar augsti paceltu nūju. Čikāgieši mazākumu izturēja, taču perioda beigās varēja līksmot viesi– Braiens Bikelss guva vārtus, panākot neērto 1:2.

3. periodu, kā jau plānots, ļoti aktīvi iesāka „Blackhawks” hokejisti, kas izmisīgi centās panākt neizšķirtu. Perioda gaitā rezultāts nemainījās, tāpēc Korijs Kraufords pameta savu cietoksni, ripu tukšos vārtos perioda beigās raidot Dvaitam Kingam – 3:1.

Par mača labāko spēlētāju tika atzīts Slava Voinovs, kas izcēlās ar diviem rezultativitātes punktiem, gūstot „Kings” labā uzvaras nesošos vārtus. Šī gada izslēgšanas spēlēs krievs guvis jau četrus izšķirošos vārtus.

Avots: Nhl.com.