KRUSTTEVS.COM · 25.06.2013. 11:58

Šonakt Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) Stenlija kausu ieguva Čikāgas „Blackhawks” hokejisti.

Šī bija sērijas 6. spēle Bostonā. Pēc iepriekšējām piecām spēlēm sērijas vadībā bija Čikāgas hokejisti ar 3-2.

Spēle iesākās ļoti saspringtā gaisotnē, labāku spēli demonstrējot mājiniekiem no Bostonas. Rezultātu pirmie atklāja „Bruins” hokejisti – skaistu piespēli gar vārtu priekšu atdeva Tailers Seigins savam partnerim Krisam Kelijam, kas jau tukšos vārtos raidīja ripu – 1:0.

2. periodā Bostonas „Bruins” hokejisti ieguva kārtējo vairākumu, taču rezultāts palika nemainīgs. Neiemeti tu, iemeta tev – Haras kļūda ļāva Patrikam Keinam un Džonatanam Teivzam iziet divatā pret vienu „Bruins” aizsargu un gūt vārtus – 1:1.

3. perioda iesākās piesardzīgi, taču otro reizi spēlē vadībā izvirzījās mājinieki – Milans Lučičs pārspēja Koriju Kraufordu. Pēc šī vārtu guvuma spēle kļuva krietni dinamiskāka. Notika neticamais – Čikāgas „Blackhawks” hokejisti 17 sekunžu laikā spēja gūt divus vārtus, tādejādi ļaujot izcīnīt otro Stenlija kausu četru gadu laikā.

Par Stenlija kausa vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Patriks Keins.

Avots: Nhl.com.