RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Sorokins: „Tā bija iesildīšanās pirms nākamajām spēlēm.”

Sorokins: „Tā bija iesildīšanās pirms nākamajām spēlēm.”
KRUSTTEVS.COM · 06.05.2012. 12:19

„Ir neliela nožēla, jo bijām līdzvērtīgs pretinieks – puiši spēlēja ar pārliecību, agresīvi, brīžiem pat agresīvāk par pretiniekiem,” šādi KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā Latvijas izlases ar 2:5 zaudēto spēli pret Krievijas valstsvienību komentē hokeja eksperts Oļegs Sorokins.

 

Hokejists vērtē, ka aizsardzībā Latvijas izlases hokejisti nospēlējuši labi, bet kā negatīvos faktorus viņš norāda sakarību „cik [pretinieku] vairākumi, tik zaudēti vārti” un to, ka Latvijas spēlētāji noraidījumus izpelnījušies vidējā un pretinieku zonā. Turklāt, kamēr krievi labi realizēja skaitlisko vairākumu, mūsējiem šajā ziņā veicās ne pārāk labi, tāpat pieredzējušais hokejists atzīst, ka vienā no maiņām bija jūtams Mārtiņa Karsuma trūkums.

„Laikam viss notiek tā, kā tam jānotiek, un tā bija tāda iesildīšanās pirms nākamajām spēlēm,” secina O.Sorokins. „Mēs zinājām, kas ir [Jevgēņijs] Malkins, [Pāvels] Dacjuks, un varbūt vajadzēja pievērst vairāk uzmanības abiem.”

Eksperts atzinīgi izsakās par Edgara Masaļska spēli vārtos, tomēr pauž satraukumu, ka trīs vārtus Latvijas izlase zaudējusi no tiešajiem uzbrukumiem.

Taču Sorokins piekrīt žurnālista A.Vaidera izteiktajai tēzei, ka aizvadītā spēle dod labu pamatu optimismam tālākām spēlēm.

 

Video var noskatīties šeit.