RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

„Vācijas izlases dēļ nav jāsatraucas.”

„Vācijas izlases dēļ nav jāsatraucas.”
KRUSTTEVS.COM · 06.05.2012. 12:41

Vācieši ir komanda, kas pēdējos gados ir progresējusi, bet šajā komandā nav nekas, kā dēļ būtu jāsatraucas, KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā Latvijas izlases svētdienas pretiniekus raksturo Oļegs Sorokins.

 

„Tā nav ne Krievija, ne Kanāda, ne Zviedrija... Viņiem ir viens NHL spēlētājs, Ūve Krups vairs nav treneris, savukārt mūsējie spēlē KHL un augstākajā līgā Eiropā, tā kā pieredzes un uztraukuma ziņā viss ir kārtībā,” spriež hokeja eksperts.

Viņš arī akcentē, ka Vācija ir daudz agresīvāka komanda nekā krievi, izmanto vairāk spēka paņēmienus, turklāt nav zināms, kāda būs taktika, ko iecerējis jaunais treneris. Vienlaikus hokejists norāda, ka mūsu puiši ir labā sportiskā formā, un tad nebūs viegli apstādināt ne [Miķeli] Rēdlihu, ne [Jāni] Spruktu.

„Kas mūs satrauc – tā ir vārtu gūšana. Pret Krieviju guvām divus vārtus, ja šodien [spēlē pret Vāciju] gūsim trīs, vajadzētu uzvarēt,” domā O.Sorokins, pirmo spēli salīdzinot ar „mehānisma ieeļļošanu”.

Tāpat hokeja speciālists nesaskata šķērsli apstāklī, ka Latvijas izlasei jāiziet laukumā divas dienas pēc kārtas – viņaprāt, mūsējie nav tik traki noguruši, lai „pajuktu”, tas nav NHL režīms, kur var būt pat četras spēles dienā.

 

Video var noskatīties šeit.