RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Cipulis spēlēs Rīgas DINAMO

Cipulis spēlēs Rīgas DINAMO
Foto: Dinamoriga.eu.
KRUSTTEVS.COM · 04.07.2013. 12:05

DINAMO RĪGA komanda uz vienu sezonu noslēgusi līgumu ar Latvijas izlases uzbrucēju Mārtiņu Cipuli, kurš iepriekšējo sezonu aizvadīja Prāgas LEV sastāvā, bet iepriekš trīs sezonas jau ir spēlējis DINAMO RĪGA.

 

32 gadus vecais uzbrucējs Mārtiņš Cipulis (augums 180 cm, svars 81 kg) iepriekšējā sezonā Prāgas LEV sastāvā KHL čempionātā piedalījās 16 regulārā čempionāta spēlēs (3 vārti + 3 rezultatīvas piespēles) un četros play-off mačos (0+0), bet kopumā piecu sezonu laikā KHL, spēlējot trīs klubu sastāvos – DINAMO RĪGA (3 sezonas), Habarovskas AMUR (1 sezona), Prāgas LEV (1 sezona), viņš ir aizvadījis 247 spēlēs (225 regulārā čempionātā un 22 play-off), kurās ir guvis 36 vārtus un atdevis 36 rezultatīvas piespēles. Latvijas izlases sastāvā Mārtiņš Cipulis ir piedalījies divās olimpiskajās spēlēs un deviņos pasaules čempionātos, kopumā valstsvienības sastāvā aizvadot 161 spēli (51 vārti + 46 rezultatīvas piespēles).

 

Šobrīd DINAMO RĪGA komanda sastāvā ar parakstītiem līgumiem uz nākamo sezonu ir – 2 vārtsargi (Tellqvist un Gudļevskis), 7 aizsargi (Ozoliņš, Laviņš, Reķis, Sotnieks, Cibuļskis, K. Rēdlihs un Robinson), kā arī 12 uzbrucēji (Bičevskis, Rob. Bukarts, Cipulis, Džeriņš, Marc. Hossa, Indrašis, Meija, Ņiživijs, Skvorcovs, Szczechura, Pavlovs un Wilson). Vēl ir vairāki jaunie hokejisti, kuri iepriekšējo sezonu aizvadīja HK RĪGA sastāvā un viņiem tiks dota iespēja sevi apliecināt pirmssezonas treniņnometnē, uz kuru tiks aicināti arī vairāki spēlētāji ar pārbaudes līgumiem.

 

Avots: Dinamoriga.eu.