Krievija uzvar Norvēģiju

KRUSTTEVS.COM · 06.05.2012. 21:13

Pasaules čempionātā hokejā S grupā otro uzvaru izcīnījusi Krievijas izlase, kas ar 4:2 pārspēja Norvēģijas valstsvienību. Abus vārtus Krievija zaudēja skaitliskajā mazākumā, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jevgeņijs Malkins.

Kā iepriekš ziņots, sestdien Krievija ar 5:2 uzveica Latviju, bet Norvēģija piektdien piedzīvoja zaudējumu pret Zviedriju ar 1:3.

Svētdien Krievijas izlase pirmajā periodā izdarīja 14 metienus pa pasaules čempionāta debitanta Lāša Voldena sargātajiem vārtiem, tomēr 19 gadus veco Norvēģijas izlases vārtsargu pirmajās 20 minūtēs neizdevās pārspēt.

Otrā perioda ievadā skaitliskajā vairākumā 1:0 panāca Pāvels Dacjuks, bet nedaudz vēlāk krievi atkal izmantoja viena spēlētāja pārsvaru un Deniss Deņisovs dubultoja Krievijas pārsvaru – 2:0.

Vienu no savām retajām izdevībām gūt vārtus izmantoja Norvēģija, kad otrās trešdaļas vidū skaitliskajā vairākumā 1:2 panāca Mortens Āsks. Drīz norvēģi ripu vārtos iemeta vēlreiz, taču tiesneši vārtus neieskaitīja.

Krievijas izlase atguvās un atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad Nikolajs Kuļomins panāca 3:1.

Norvēģi prata izmantot skaitliskā vairākuma priekšrocības un Mariuss Holtets guva vārtus, samazinot starpību līdz minimumam.

Krieviem izdevību gūt vārtus netrūka. Trešā perioda vidū Krievijas izlase beidzot varēja uzelpot, kad 4:2 panāca Aleksandrs Perežogins. Krievi neizmantoja vairākas iespējas palielināt pārsvaru, taču rezultāts palika nemainīgs.

Uzvarētājiem divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Jevgeņijs Malkins, kuram šajā čempionātā divās spēlēs pieci punkti (2+3).

Krievijas izlasei rīt ir brīvdiena, bet Norvēģija spēlēs pret Čehiju.