RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Kanāda izcīna otro uzvaru

KRUSTTEVS.COM · 07.05.2012. 20:36

Pasaules čempionātā hokejā otro uzvaru izcīnījusi Kanādas izlase, kas pirmdien ar 7:2 sakāva Francijas valstsvienību. Uzvarētājiem ar 2+1 izcēlās Džeimijs Bens un Raiens Nudžents Hopkinss.

Kanādieši čempionātu sāka ar uzvaru 3:2 pret Slovākiju, bet otrajā mačā papildlaikā piekāpās ASV ar 4:5. Francija ar 2:7 kapitulēja ASV, bet ar 6:3 uzveica Kazahstānu.

Pirmdien mačā pret Franciju jau pirmajā periodā Kanāda panāca 4:0 vadību, taču vienus vārtus 38 sekundes pirms trešdaļas beigām franči atspēlēja.

Otrā perioda vidū Kanāda izmantoja skaitlisko vairākumu, panākot 5:1, taču pusminūti vēlāk Francija iemeta savus otros vārtus.

Trešajā trešdaļā, neskatoties uz pārsvaru rezultātā, Kanāda savu pārākumu neslēpa. Kanāda izdarīja 14 metienus, kamēr franči vien trīs, turklāt kanādieši guva divus vārtus un maču pabeidza ar graujošu rezultātu 7:2.

Uzvarētājiem divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli nopelnīja Džeimijs Bens un Raiens Nudžents Hopkinss.

Kanādai nākamais mačs paredzēts 9.maijā pret Šveices valstsvienību, bet Francijai divas brīvas dienas līdz spēlei ar Somiju.

Vēlāk vakarā notiks vēl viena H grupas spēle, kurā tiksies ASV ar Slovākiju.

Jāatzīmē, ka Latvijas izlase pirms čempionāta „Arēnā Rīga” aizvadīja divus mačus ar Franciju, izcīnot abās spēlēs uzvaras – 3:2 pēcspēles metienos un 3:1 pamatlaikā.