RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Kanāda uzvar Šveici

KRUSTTEVS.COM · 10.05.2012. 00:13

Pasaules čempionātā hokejā H grupā Helsinkos trešo uzvaru izcīnījusi Kanādas izlase, kas grūtā spēlē ar 3:2 uzveica Šveices valstsvienību. Uzvaras vārtus kanādiešiem guva komandas kapteinis Raiens Geclafs, kuram tie bija pirmie šajā čempionātā.

Šveices izlase pirmā izvirzījās vadībā, kad jau otrajā minūtē pēc Gorana Bezinas piespēles rezultātu atklāja Damiens Bruners. Kanādieši izlīdzinājumu panāca otrā perioda 35.sekundē. Džordans Eberle izdarīja metienu, un no Džona Tavaresa slidas ripa lidoja vārtos – 1:1.

Trešā perioda 41.sekundē kanādieši pirmo reizi mačā izvirzījās vadībā, kad 2:1 panāca Eberle. Šveicieši turpinājumā izmantoja skaitlisko vairākumu un izlīdzinājumu 2:2 panāca Bezina.

Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus kanādiešiem guva komandas kapteinis Raiens Geclafs, kuram tie bija pirmie čempionātā.

Kanādai izcīnīta grūta uzvara ar 3:2, kas uz doto brīdi ierindo pirmajā vietā H grupā.