RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

„Capitals” uzvar un panāk sērijā neizšķirtu

KRUSTTEVS.COM · 10.05.2012. 11:40

Aizvadītajā naktī Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sestajā spēlē uzvaru izcīnīja Vašingtonas „Capitals”, kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja Ņujorkas „Rangers” un sērijā panāca izlīdzinājumu 3-3. Sērijas uzvarētājs tiks noskaidrots septītajā spēlē.

„Capitals” pirmā perioda otrajā minūtē izvirzījās vadībā, kad Aleksandrs Ovečkins skaitliskajā vairākumā saņēma ripu vārtu priekšā un panāca 1:0. Tie Ovečkinam bija 30. vārti NHL karjerā izslēgšanas spēlēs.

Otrā perioda vidū Džeisons Čimera panāca 2:0 mājinieku labā. Viesiem vienīgos vārtus izdevās gūt nepilnu minūti pirms mača beigām, kad precīzs raidījums Mariana Gaborika kontā - 2:1.

„Capitals” vārtsargs Breidens Holtbijs atvairīja 30 metienus. 22 gadus vecais kanādietis sezonas gaitā no nomināli trešā vārtsarga (regulārajā sezonā piedalījās 7 mačos, bet izslēgšanas spēlēs 12) izveidojies par nozīmīgu spēlētāju komandā.

Tāpat „Capitals” lieliski spēlēja aizsardzībā - tika bloķēti 24 pretinieku metieni, taču „Rangers” vienība, kura šajā spēles komponentā ir ļoti spēcīga, atbildēja vien ar sešiem bloķētiem metieniem.

Sērija izšķirsies septītajā mačā Ņujorkā naktī uz svētdienu. „Rangers” konferences finālā nav spēlējuši kopš 1997. gada, savukārt „Capitals” - kopš 1998.

Jāatzīmē, ka no sešām sērijas spēlēm, tikai viena ir noslēgusies ar divu vārtu pārsvaru, kad pirmajā mačā „Rangers” izcīnīja uzvaru ar 3:1.

Austrumu konferences finālā iekļuva Ņūdžersijas „Devils”, kas pusfinālā ar 4-1 uzveica Filadelfijas „Flyers”.

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv.