Girgensonam 2 rezultatīvas piespēles, Sabres bullīšos izcīna 3. uzvaru

KRUSTTEVS.COM · 06.11.2013. 08:20

Šonakt Nacionālā Hokejā Līgā Latvijas hokejista Zemgusa Girgensona pārstāvētā Buffalo “Sabres” komanda cīnījās ar Sanhosē “Sharks” vienību. Bullīšos savu 3. uzvaru sezonā izcīnīja "Sabres"! Mūsu hokejistam šajā mačā divas rezultatīvas piespēles.

Pirmā perioda vidū vadībā nokļuva “Sharks”, kad Mārtijs Havlats guva vārtus, tomēr otrā perioda sākumā, ar 3 minūšu intervālu, 2 bezatbildes vārtus guva “Sabres” hokejisti, panākot 2:1 un abos vārtu guvumos rezultatīvo piespēļu autors bija Girgensons.

Sākoties trešajai trešdaļai Buffalo palielināja savu pārsvaru, kad vārtus guva Tailers Eniss – 3:1. Spēle tikai tagad tā pa īstam bija sākusies! Pēc īsa brīža sekoja Sanhosē komandas atbilde – nedaudz vairāk kā minūtes laikā Tailers Kenedijs un Tomass Hērtls katrs guva pa vārtiem, tādējādi izlīdzinot rezultātu uz tablo.

Trešā perioda 8. minūtē “Sabres” atkal nokļuva vadībā, kad Henriks Talinders guva vārtus. Diemžēl pārsvaru neizdevās noturēt – 4. minūtes līdz spēles beigām Sanhosē komandas centra uzbrucējs Tomijs Vingels rezultātu kārtējo reizi izlīdzināja (4:4), tādā veidā uzvarētāja noskaidrošanu atliekot uz pagarinājumu.

Pagarinājumā vārti netika gūti un bija nepieciešami bullīši. "Sabres" vārtuvīrs Raiens Millers bija līmenī, kopā ar uzbrucējiem Metu Molsonu un Kodiju Hodžsonu nodrošinot komandas 3. uzvaru sezonā!

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, atdeva 2 rezultatīvas piespēles un nopelnīaj labāko lietderības koeficientu +2. Šosezon mūsu hokejists sakrājis jau 5 rezultativitātes punktus (1 vārti un 4 rezultatīvas piespēles).