RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

VIP PROGNOZES spēlei Latvija – Dānija

VIP PROGNOZES spēlei Latvija – Dānija
Foto: LETA.
KRUSTTEVS.COM · 14.05.2012. 00:12

Nākamā Latvijas hokeja izlases spēle ir pirmdien, 14.maijā pulksten 17.15. KRUSTTEVS.COM jautā sabiedrībā pazīstamiem ekspertiem un skatītājiem viņu „likmes”.

 

Lasītājiem, kuri vēlas piedalīties prognožu spēlē: sūtiet savu prognozi par Latvijas – Dānijas spēles pamatlaika rezultātu (Latvijas uzvara; neizšķirts; Dānijas uzvara) līdz spēles sākumam 14.05.2012. pulksten 17.15 uz konkurss@optibet.lv Kāds no precīzākās prognozes veicējiem saņems balvā lietussargu no „Optibet”. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

 

 

 

 

Jēkabs Nākums, fitnesa treneris:

 

„Ar dāņiem zaudēsim. Pieļauju, ka rezultāts būs 0:1 dāņu labā.”

 

 

 

 

 

 

Aldis Bokmelders, uzņēmējs:

 

„Būs sīva spēle, bet mūsējie uzvarēs. Prognozēju, ka rezultāts būs 3:1 mūsu labā, kur pēdējo golu iesitīs tukšos vārtos. Dāņi būs noņēmuši vārtsargu.”

 

 

 

 

 

 

 

Armands Puče, sporta žurnālists un hokeja eksperts:

 

„Spēlē pret Dāniju, Latvija ar 3:1 uzvarēs.”

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandrs Sokolovs, fotogrāfs:

 

„Ar dāņiem uzvarēsim 4:2 mūsu labā.”

 

 

 

 

 

 

Jānis Domburs, žurnālists:

 

„Man tuvākas ir basketbola spēles, bet arī hokeju šad tad paskatos. Zinu, ka Latvijas sportistiem iet kā pa viļņiem. Pret spēcīgākām komandām viņi nospēlē labi, pret vājākām – zaudē. Spēlē ar dāņiem var iet visādi. Kā? Prognozes no manis neizspiedīsiet.”

 

 

 

 

 

 

Optibet bukmeikeri:

 

 

„Pēc zaudējuma Norvēģijas izlasei mūsējiem vairs nav, kur atkāpties, un tikai uzvara mačā pret dāņiem saglabās mūsējo izlases cerības kvalificēties izslēgšanas spēlēm. Mēs prognozējam ļoti sīvu maču ar maz gūtu vārtu un grūtu Latvijas izlases uzvaru pamatlaikā ar rezultātu 2-1.”

 

Foto: LETA, sokolovstudio.com un no personīgā arhīva.