RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Krievija ar Malkinu priekšgalā pārliecinoši pieveic Zviedriju

KRUSTTEVS.COM · 12.05.2012. 00:26

Noslēgusies centrālā S grupas spēle, kurā tikās grupas līderes, Krievija un Zviedrija. Mājniekiem zviedriem neizdevās apturēt Jevgēņiju Malkinu, kurš ar 3 gūtiem vārtiem ļāva Krievijai izcīnīt uzvaru ar 7:3.

Spēle iesākās ar ātru un atklātu hokeju. Pirmo vairākumu piektajā minūtē izpelnījās zviedri, kuri arī atklāja mača rezultātu. Bija jāpienāk perioda vidum, lai Popovs panāktu izlīdzinājumu spēlē - 1:1. Pēc neilga laika vēl pie diviem vairākumiem pēc kārtas tika zviedri, realizējot vienu un noslēdzot pirmo periodu savā labā ar 2:1.

Bija jāpaiet teju 10 minūtēm, lai rezultāts kļūtu 3:1 Zviedrijas izlases labā. Tajā brīdī ieslēdzās trauksmes zvans Krievijas izlasē. Līdz perioda beigām krieviem realizējot divus skaitliskos vairākumus, panākot izlīdzinājumu - 3:3. Trešajā periodā bija jāpaiet 13 sekundēm, lai pirmo reizi šajā spēlē Krievijas izlasi vadībā izvirzītu Perežogins. Vēl pēc divām minūtēm savus otros vārtus guva Jevgēņijs Malkins, bet tad iespēju mājniekiem atspēlēties deva Dmitrijs Kaļiņins, nopelnot noraidījumu līdz mača beigām.

Līdz ar to zviedriem bija iespēja 5 minūtes spēlēt vairākumā, bet savas izdevības tie neprata izmantot. Cerības uz atspēlēšanos Zviedrijas izlasei izdzēsa Jevgēņijs Malkins, kurš izgājienā guva savus trešos vārtus spēlē, sasniedzot "hat-trick", un panāca jau 6:3 Krievijas izlases labā. Mača izskaņā ar vārtu guvumu vēlreiz spēja izcelties arī Perežogins, kas nozīmēja pārliecinošu Krievijas izlases uzvaru ar 7:3, kā arī pirmo zaudējumu zviedriem šajā čempionātā.