Francija pārsteidzoši uzvar Šveici

KRUSTTEVS.COM · 12.05.2012. 19:46

Pie pārsteidzošas uzvaras H grupā tikusi Francijas izlase, ar 4:2 pārspējot Šveices izlasi, bet S grupā minimāla uzvara Vācijai pār Dāniju - 2:1.

H grupas spēlē tikās Francijas un Šveices izlases. Francijas izlase neļāva pretiniekam iegūt iniciatīvu un jau pirmajā periodā izvirzījās vadībā pēc realizēta skaitliskā vairākumā. Arī otrajā periodā Šveices izlasei bija grūti realizēt savus momentus, trauksmes zvanam iezvanoties 13. minūtē, kad Da Kosta panāca jau 2:0 Francijas izlases labā. Bija jāpaiet pus minūtei, lai šveicieši vienus vārtus atspēlētu, bet līdz perioda beigām panāktu izlīdzinājumu - 2:2. Abus vārtus guva Bruners.

Liels pavērsiens spēlē bija Bezinas rupjais paņēmiens pret Francijas izlases spēlētāju, nopelnot noraidījumu uz visu atlikušo spēli trešā perioda sestajā minūtē. Līdz ar to Francija neierobežoti varēja spēlēt 5 minūtes vairākumā. Īsā laikā tika gūti arī divi vārti, kas izšķīra mača likteni. Šveices izlase centās atspēlēties, bet nesekmīgi. Francija svinēja necerētu uzvaru ar 4:2.

Tikmēr S grupas spēlē laukumā tikās Vācijas un Dānijas komandas. Pirmajā periodā dominēja dāņi, bet vārtus neguva. Rezultāts tika atklāts otrā perioda otrajā minūtē, kad precīzs no vārtu priekšas bija Mortens Grīns. Vien otrā perioda izskaņā Greilingeram ar spēcīgu un precīzu metienu, ieejot zonā izdevās panākt izlīdzinājumu. Līdz ar to mača liktenis izšķīrās trešajā periodā. Tā vidū vācieši prata izvirzīties vadībā pēc Gogulas precīzā raidījuma. Tie izrādījās uzvaras vārti, dāņiem nespējot atspēlēties - 2:1.