„Kings” uzvar „Coyotes”

KRUSTTEVS.COM · 14.05.2012. 12:10

Aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas pirmajā mačā uzvaru izcīnījusi Losandželosas „Kings”, kas viesos ar 4:2 uzveica Fīniksas „Coyotes”.

Mača ceturtajā minūtē rezultātu atklāja Anže Kopitars, kurš tika pie ripas vārtu priekšā un ar neērto nūjas tvērienu ieraidīja to vārtu augšējā stūrī. Turpinājumā „Kings” laukumā dominēja, izdarot četrreiz vairāk metienu (17 pret 4), taču pirmais periods noslēdzās neizšķirti 1:1. Trešdaļas vidū „Coyotes” labā vārtus guva Dereks Moriss, kurš izdarīja metienu no vidējās zonas un pārspēja „Kings” vārtsargu Džonatanu Kviku.

Otrā perioda vidū Maiks Ričards ar Dvaitu Kingu devās izgājienā divatā pret vienu. Ričards izdarīja metienu, bet Kings uztvēra atlēkušos ripu un raidīja to vārtos – 2:1. Spēle bija izlīdzinājusies un „Coyotes” perioda baigās panāca neizšķirtu 2:2. „Kings” zaudēja ripu cīņā aiz vārtiem, Mikels Boedkers izdarīja metienu un rikošetā no vārtsarga Kvika muguras ripa ielidoja vārtos.

Trešās trešdaļas ievadā Dastins Brauns ātrumā ielauzās „Coyotes” aizsardzības zonā un ar precīzu plaukstas metienu vārtu augšējā stūrī panāca 3:2 mājinieku labā.

Pēdējā minūtē Kings guva savus otros vārtus mačā, kad pēdējā minūtē no vidējās zonas raidīja ripu jau tukšos vārtos – 4:2. Sērijā līdz četrām uzvarām Rietumu konferences finālā rezultāts kļuvis 1-0 „Kings” labā.

Jāatzīmē, ka „Kings” regulāro čempionātu noslēdza tikai astotajā vietā Rietumu konferencē. Šī komandai bija sestā uzvara pēc kārtas un devītā desmit mačos izslēgšanas spēlēs.