RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

„Rangers” uzvar „Devils”

KRUSTTEVS.COM · 15.05.2012. 09:36

Ar uzvaru NHL austrumu konferences finālsēriju iesākusi Ņujorkas „Rangers” vienība, kas savā laukumā ar 3:0 „sausā” atstāja Ņūdžersijas „Devils” komandu.

Smagā pusfināla sērija pret Vašingtonas „Capitals” bija norūdījusi „Rangers” grūtai „play off” cīņai, kāda arī bija vērojama pirmajās divās trešdaļās. Neviena no komandām nespēja gūt vārtus, lieliski spēlējot abu komandu vārtsargiem. Rezultāts tika atklāts trešā perioda pirmajā minūtē, kad „Devils” hokejisti nogulēja Kreidera ielaušanos zonā, kas beidzās ar brīvu un precīzu Dena Džirardī metienu.

Pēc 12 nospēlētām minūtēm tas pats Kreiders realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 2:0 mājinieku labā. „Devils” centās atspēlēties, bet mača beigās zaudēja vēl vienus vārtus, kad Martins Brodērs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. Līdz ar to „Rangers” svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0.