RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Sorokins: Rezultāts ir diezgan labs

Sorokins: Rezultāts ir diezgan labs
KRUSTTEVS.COM · 17.05.2012. 00:04

„Es domāju, ka patiesībā viss bija tīri labi, mūsējie tomēr sākotnēji vinnēja tās spēles, ko vajadzēja vinnēt, Vācija pat bija gaidīta kā nopietnāks pretinieks, bet šogad mēs redzējām, kāda [tā] bija, un ir skaidrs, ka mums vajadzēja vinnēt. Varbūt Vāciju līdz galam sagrāva zaudējums Latvijai,” KRUSTTEVS.COM veidotajā „Optibet” hokeja apskatā analizējot Latvijas izlases sniegumu pasaules hokeja čempionātā, sacīja Oļegs Sorokins.

Hokeja eksperts atzina, ka Latvijas hokejisti bija meistarīgāki par Vācijas un Itālijas izlašu spēlētājiem, turklāt kopumā, viņaprāt, spēle pret Krieviju bijusi labā līmenī, tāpat arī spēle pret Zviedriju un Čehiju.

„Ar Dāniju laikam ir vienīgā spēle, par kuru var teikt, ka ļoti, ļoti gribējās, lai puiši nospēlē labāk un vinnē,” sprieda O.Sorokins, pēc kura domām, Norvēģijas izlase kopumā bijusi daudz gatavāka čempionātam nekā Latvijas komanda. Atzinīgus vārdus viņš veltīja mūsu vārtsargiem, sakot, ka uz kopējā fona par viņiem „varam būt diezgan droši”.

„Mūsu komanda laikam bija tomēr vismazāk pieredzējusī komanda, ja ņem visas izlases kopumā pieredzes ziņā, tā kā rezultāts, man liekas, ir diezgan labs,” uzsvēra pieredzējušais hokejists.

Plašākus komentārus skatieties video.