„Devils” uzvar un panāk izlīdzinājumu sērijā

KRUSTTEVS.COM · 17.05.2012. 10:17

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā mačā Ņūdžersijas „Devils” viesos atspēlējās no 1:2 un ar 3:2 galā pārspēja Ņujorkas „Rangers”, sērijā panākot izlīdzinājumu 1-1.

Pirmajā periodā 1:0 vadībā izvirzījās „Devils”. 14.minūtē skaitliskajā vairākumā nepiesegts palika Iļja Kovaļčuks, kurš ar spēcīgu plaukstas metienu no tuvas distances raidīja ripu vārtos.

„Rangers” izlīdzinājumu panāca otrajā periodā, kad trešajā minūtē Marks Stāls izdarīja spēcīgu metienu, pēc kura ripa no apmales atsitās pret vārtsarga Martina Brodēra slidu un ielidoja „Devils” vārtos – 1:1.

Turpinājumā mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā. 13.minūtē skaitliskajā vairākumā „Rangers” panāca 2:1. Antons Stralmans izdarīja metienu un Kriss Kraiders pamainīja ripas lidojumu.

Otrā perioda izskaņā Braisa Salvadora metiena vārtu priekšā Raiens Kārters pielika nūju un ripa ielidoja tīklā - 2:2.

Uzvaras vārtus „Devils” guva trešā perioda 3.minūtē. Deivids Klārksons vārtu priekša bija nosedzis vārtsargam Henrikam Lundkvistam skatu un ar nūju mainīja gaisā lidojošas ripas virzību, panākot – 3:2 „Devils” labā.

Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1, nākamās divas spēles notiks „Devils” laukumā.