RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināls: prognozē „Optibet”

Pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināls: prognozē „Optibet”
Foto: Publicitātes foto.
KRUSTTEVS.COM · 17.05.2012. 18:46

Ekspertu prognozes, kas pirms pasaules hokeja čempionāta tika izteiktas, par turnīra favorītiem piepildījušās un joprojām ir spēkā. Kā „Optibet” eksperti prognozēja, galvenie favorīti čempionātā ir Krievijas, Kanādas, Somijas un Zviedrijas izlases.

 

Lai arī Latvijas izlasei hokeja čempionāts jau ir noslēdzies un mūsu izlase čempionātā ieņēma 10.vietu, hokeja svētki Stokholmā un Helsinkos turpinās. Pagaidām perfekti startējošā Krievijas izlase ceturtdaļfinālā pārspēja jaudīgu spēli rādošo Norvēģijas izlasi. Lai arī Krievijas izlasei palīgā ir ieradušies Ovečkins un Sjomins no NHL kluba Vašingtonas „Capitals”, krieviem spēle nebija viegla pastaiga.

 

Šīs spēles uzvarētājs tiksies ar Somijas un ASV pāra uzvarētāju. Savstarpējā spēlē ASV mājiniekus, somus, sagrāva ar 5:0, tāpēc skaidrs ir viens – somi darīs visu, lai revanšētos par piedzīvoto neveiksmi.

 

Kanādas izlasi pārspēja Slovākija, un šīs spēles uzvarētāju sagaida Zviedrijas un Čehijas pāra uzvarētājs. Lai arī zviedri uzvarēja čehus ar 4:1, Čehijas spēlētāji atzīst, ka beidzot jūtas iespēlējušies, tāpēc zviedrus noteikti gaida daudz sīvāka spēle.

 

Krievija pēc aizvadītajām spēlēm izvirzījusies kā galvenais favorīts cīņā par čempiona titulu, tai sekoja Zviedrija un Kanāda (zaudējums Slovākijai to, protams, maina). Vai mūs sagaida skaists un rezultatīvs hokejs vai tomēr komandas pirmkārt domās par savu vārtu drošību?

 

To redzēsim, skatoties turpmākās ceturtdaļfināla spēles.